SKU: C063-419-122F
off
Final sale
Read more
Read less
DIMENSIONS
IN: 81.5W X 86.25D X 63H
CM: 207.01W X 219.08D X 160.02H
FEATURES
Please contact us for details
CONSTRUCTION
Headboard height: 63". Footboard and siderail height: 16.500". Floor to bottom of footboard and siderail: 6.500". Mattress opening: 78" x 82".
Link copied to clipboard
Platform Bed Kg/ck Fb
Caracole
SKU: C063-419-122F
Dimensions in Inches: 81.5W × 86.25D × 63H
Dimensions in CM: 207.01W × 219.08D × 160.02H
Features:
Title:
Default Title
Construction: Headboard height: 63". Footboard and siderail height: 16.500". Floor to bottom of footboard and siderail: 6.500". Mattress opening: 78" x 82".